Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
NOVINKY 2015
24 mesiacov NORTHERN BAITS BNB (Sladké) Zobraziť väčšie

NORTHERN BAITS BNB (Sladké) pasta

10300

 NORTHERN BAITS

Na sklade 1 Položka

24 mesiacov

5,00 €

4,75 €

Add to wishlist

Novinka

Viac info

Myšlienkou pre toto boilies bolo vytvoriť návnadu, ktorá je vysoko stráviteľná, plná živín a prínosom pre ryby po celý rok.

Poprvé aby ryby vedeli ľahko prijímať toto boilie ale aj tiež aby bolo prospešné aj v najchladnejších vodách. Metabolizmus kapra sa do značnej miery odráža od teploty vody, a tak bude kapor prijímať  návnadu, ktorá je  preňho ľahko stráviteľná aj pri nízkych teplotách vody.

Návnada je veľmi sladká. Celkovo sa BNB skladá z 28 jednotlivých zložiek! Každá z nich má špecifickú úlohu v recepte.

Je tu zmes exotického ovocia, morské riasy, korenie, orechy, semená s vysokým obsahom antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov.

BNB Je vyrobené zo zmesi kôry orechov, sušeného mlieka, kazeín, vanilkový extrakt CSL liquid, výťažky z ovocia, drvené konope, Robinred, Niger, vtačí zob, fermentovanná kukurica, wpc82, wpc35, durum, esenciálne aminokyseliny, propolis, kyselina maslová, kokosový kvapalný extrakt, korenie, himalájska soľ, krém a čerstvé vajcia,

Kapry milujú tieto zložky, správne použitie a návnada je neodolateľná!

Balenie: 280g

PODOBNÉ PRODUKTY

Kaprárina