Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
NOVINKY 2015
Krmivo Karma Method Mix Zobraziť väčšie

Bait-Tech krmítková zmes groundbaits Karma Method Mix 2kg

BT-2500004

 BAIT-TECH

Na sklade 17 položky

24 mesiacov

7,90 €

7,51 €

Add to wishlist

TOP kvalita
Obľúbené

Viac info

Karma Method Mix je "Mix všetkých mixov" od anglického špecialistu na výrobu návnad a nástrah pre ryby firmy Bait-tech, ktorá udáva nové smerovanie vo vývoji a výrobe krmív.
Karma je odlišná od akýchkoľvek iných krmív na trhu, a to z dôvodu výnimočných, vysoko kvalitných ingrediencií, z ktorých je vyrobená. 

Toto krmivo obsahuje bezkonkurenčnú zmes špičkových rybacích múčok, mäsových derivátov najvyššej kvality, bisquitov a rybacích proteínov. 

Karma je výborné krmivo s rýchlou rozpustnosťou, ktoré vytvára vysoko účinnú pachovú stopu, ale jeho jemná štruktúra poskytuje rybám iba minimálny zdroj potravy. Týmto je zabezpečené, aby kŕmenie nezasýtilo ryby a tieto boli donútené vyhľadať nástrahu na háčiku.

Sila Karmy sa osvedčila hlavne pri chytaní kaprov, karasov, pleskáčov a lieňov.
Nadštandartné osvedčené ingrediencie, ktoré sú extrémne atraktívne pre veľké ryby vyprodukovali niekoľko neprekonateľných úlovkov od uvedenia Karmy na trh.

Karma patrí v súčasnosti medzi vrchol v modernom vývoji a výrobe návnad na kaprovité ryby!
Univezálne použitie ho predurčuje na klasické chytanie s krmítkom, feeder ale ja lov na plávanú.
Vyrobené v Anglicku!
Produkt najvyššej kvality!

Výborné výsledky slovenských rybárov v sezóne 2013 a 2014!

Hmotnosť: 2kg

PODOBNÉ PRODUKTY

Krmenie