Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »

SPORTS Rybársky bivak Casa III.

625 415

 SPORTS

Dodanie 3-10 dní

199,90 €

189,91 €   (-5%)

Kompletný a ľahko postaviteľný bivak s podlahou pre 2 osoby. 


Priechodný bivak, ktorý Vám spĺňí aj tie najnáročnejšie podmienky a má dostatok miesta pre dvoch rybárov a to vrátane lehátok.
Bivak typu igloo sa skladá zo spálne a predsiene. Vnútorná časť je spálňa, ktorá je vyrobená z paropriepustných materiálov, čo zabezpečuje plynulý priechod vodnej pary von zo spálne. Podlaha je vyrobená z nepremokavého vysokopevnostného materiálu. Vo vnútri bivaku sú nepremokavé vodotesné dvere s priehľadnými okienkami. Predsieň nedodáva len veľkosť vnútorného miesta, ale tiež zabezpečuje stabilitu bivaku, vďaka ukotvovacím miestam, ktoré tiež slúžia na to aby sas bivak nehýbal. Multifunkčné dvere na dvoch stranách a okná umožňujú rôzne spôsoby otvárania podľa počasia. Casa III je bivak, ktorý je možné využívať po celý rok. Zavretý bivak vám poskytne pocit tepla a komfortné podmienky počas zimného obdobia. Počas leta je možné vyrolovať prednú časť na dvoch stranách, tým sa prísun čerstvého vzduch znásobí a bivak ostáva otvorený. Pri letnom období je výskyt komárov a iného dotieravého hmyzu, použite moskitieru, aby ste dosiahli pocit pohodlia a pohodlného spánku pri otvorenom okne. 
Podlaha je plne odnímateľná.

Technické parametre:
Rozmer: 280 x 220 x 170 cm 
Hmotnosť: 6,9kg
Konštrukcia: dvojplášťová
Neprefúkavý
Nepremokavý
Odnímateľná podlaha
Praktická prenosná taška v balení

Žiadne recencie

Napísať recenziu

SPORTS Rybársky bivak Casa III.

SPORTS Rybársky bivak Casa III.

Kompletný a ľahko postaviteľný bivak s podlahou pre 2 osoby. 

Napísať recenziu