NAHOD.sk Carp Cup 2019 – 1.ročník

Milí rybári a rybárky,

s radosťou vás pozývame na 1.ročník 4-dňových kaprárskych boiliesových pretekov v termíne od 12.9. do 15.9.2019, ktoré sa uskutočnia na Dolnobarskom rybníku.

Prečo práve tu? Odpoveď je jednoduchá – 18,5ha prírodné jazero s krásnou faunou a flórou s kvantami nádherných bojovných rýb. Žiadne prehadzovanie sa navzájom, každý súťažiaci tím má priestor takmer 60m od ďalšieho tímu, takže o pohodový lov je postarané. Dokonca 1. časť jazera (miesta 1-13) je rozšírená a upravená o prírodné ostrovčeky, ktoré kaprom vytvárajú prirodzené stanovištia. Bližšie info o rybníku nájdete http://dolnobarskyrybnik.sk/.

Zároveň veríme, že bude prevládať priateľská atmosféra.

Všetky informácie o preteku vrátane prihlášky nájdete v tomto dokumente:

»  NAHOD.SK CARP CUP 2019 – PROPOZÍCIE   

»  ZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA

 

Štartovacia listina – VYPREDANÉ:

1. Ondrej Tóth, Michal Tóth, Andrej Pavlík: A-team                                 – uhradené

2. Tibor Kalivoda, Peter Nagy, Miroslav Briška: Meus Carp Slovakia          – uhradené

3. Ivan Zlatohlávek, Tomáš Kusý: T&S CARPTEAM NAHOD.sk                  – uhradené

4. Karol Trela ml., Karol Trela st.: KAJZUZU CARP TEAM                          – uhradené

5. Mário Daniel, Martin Izakovič: ASPSA 2 SLOVAKIA                              - uhradené

6. František Kriška, Rastislav Mrva: CARPTEAM Kriška-Mrva                     – uhradené

7. Peter Turanský, Marek Martonkovič: P&M Fisching team                      – uhradené

8. Igor Selecký, Edo Trávniček: I&E CARP TEAM                                     – uhradené

9.  Miloš Fujdiak, Ján Borovička, Adam papánek: BORO TEAM                  – uhradené

10. Peter Majerník, Lukáš Zbojek, Tomas Ivancik: HANAKO CARP TEAM   – uhradené

11. Peter Sekera, Andrej Karel, Marcela Mokráňová: MASTER Carp Team – uhradené

12. Adrián Mészáros, Adam Chmelo, Erik Molnár: A@A looser team          – zatiaľ neuhradené

13. Štefan Olbert, Peter Ottinger: ASPSA SLOVAKIA                               – zatiaľ neuhradené

14. Nikolas Váradi, Bálint Bittó, Andrej Vrábel: ABN Carp Team                – zatiaľ neuhradené

15.  András Póda, Zalán Rabay: A-Z CARP TEAM                                    – zatiaľ neuhradené

16. Miroslav Szalay, Peter klokner: NO RESPECT KIMOT Team                 – zatiaľ neuhradené

17. Marián László, Zoltán Pázmány: MZ-CARP TEAM                               – zatiaľ neuhradené

18. Tibor Kisszucsan, Richard Lengyel: EXTREME A Baits team                 – zatiaľ neuhradené

19. Vladimír Bizoň, Ivan Babušik: Top team                                            – zatiaľ neuhradené

20. Štefan Keller, Lukáš Holička: Pilot Carp Team                                   – zatiaľ neuhradené

21. Matej Lipták, Ladislav Kranec: Nahod.sk Carp Team                          – zatiaľ neuhradené

 

Náhradníci:

1. Marián Kompas, Jaroslav Ševčík, STICKY Slovakia                            – zatiaľ neuhradené

2. Imrich Farkaš, Richard Gál, A-BAITS                                                - zatiaľ neuhradené   

3.

 

 

˅ Kliknite na obrázok ˅

preteky