Milí rybári a rybárky,

po úspešnom 1. ročníku vás s radosťou pozývame na 2.ročník 4-dňových kaprárskych boiliesových pretekov v termíne od 18.4. do 21.4.2020 ktoré sa uskutočnia na Dolnobarskom rybníkuTento ročník bude ešte bohatší na ceny, ktoré môžete vyhrať. Okrem vyššej peňažnej hotovosti odmeníme aj ďaľšie najlepšie tímy v sektoroch. Pre dokonale pohodový lov sme pre vás zabezpečili aj výčap pivka či iných nápojov, ktoré si budete môcť zakúpiť priamo na rybníku :) Bližšie info o rybníku nájdete http://dolnobarskyrybnik.sk/.

Všetky informácie o preteku vrátane prihlášky nájdete v týchto dokumentoch:

»  NAHOD.sk CARP CUP 2020 - propozície 

»  Záväzná prihláška

»  Štartovacia listina - VYPREDANÉ

 1. Tibor Eremiaš, Tomáš Ambrózy, Karol Šišlák  - FaKT carp team UHRADENÉ

 2. Matej Ivana, Jakub Hrivňák - Pelerbaits - UHRADENÉ

 3. Mário Daniel, Branislav Hupko, Martin Izakovič - ASPSA Slovakia 2 / A Baits - UHRADENÉ

 4. Ivan Zlatohlávek, Tomáš Kusý - T&S CARP TEAM NAHOD.sk - UHRADENÉ

 5. Lukáš Zbojek, Peter Majerník, Tomáš Ivančík - Hanako carp team - UHRADENÉ 

 6. Štefan Potocký, Lubomír Raček - MPBAITS - UHRADENÉ

 7. Jaroslav Lelič, Štefan Olbert - Dragonbaits.sk - UHRADENÉ

 8. Peter Sekera, Andrej Karel - MASter CARP TEAM - UHRADENÉ

 9. Miloš Fujdiak, Ján Borovička, Adam papánek - BORO TEAM - UHRADENÉ

10. Adrián Mészáros, Adam Chmelo, Erik Molnár - A&A Looser Team - UHRADENÉ

11. Tibor Kalivoda, Peter Nagy, Miroslav Briška - MEUS.sk - UHRADENÉ

12. Tomáš Stropnický, Miki Bittara - AD Team - UHRADENÉ

13. Miroslav Szalay, Peter klokner: NO RESPECT KIMOT Team  - UHRADENÉ

14. Štefan Keller, Milan Jurkáček, Vojtech Varga - Pilot Carp Team - UHRADENÉ

15. Silvester Holubica, Zdenko Briška, Alexander Holubica - Mikbaits Slovensko - UHRADENÉ

16.  Tomáš Svrbický, Jarolím Kraľovič - BEGAM FISHING TEAM - UHRADENÉ

17. Luboš Malatinec, Henrich Bordáč, Tibor Palčovič - Fanatic Carp - UHRADENÉ

18. Marián Kompas, Jaroslav Ševčík - STICKY BAITS - UHRADENÉ

19. Karol Schmidt, Lukáš Bíro - BOB a BOBEK CARP - UHRADENÉ

20.  Timotej Varga, Klaudia Glavanicsová - MMS carp baits - UHRADENÉ

21. Julo Hric, Denis Štrbík - Carpteam Mikbaits - UHRADENÉ