Milí rybári a rybárky,

po úspešnom 1. ročníku vás s radosťou pozývame na 2.ročník 4-dňových kaprárskych boiliesových pretekov v termíne od 7.9. do 10.9.2020 ktoré sa uskutočnia na Dolnobarskom rybníkuTento ročník bude ešte bohatší na ceny, ktoré môžete vyhrať. Okrem vyššej peňažnej hotovosti odmeníme aj ďaľšie najlepšie tímy v sektoroch. Pre dokonale pohodový lov sme pre vás zabezpečili aj výčap pivka či iných nápojov, ktoré si budete môcť zakúpiť priamo na rybníku :) Bližšie info o rybníku nájdete http://dolnobarskyrybnik.sk/.

Všetky informácie o preteku vrátane prihlášky nájdete v týchto dokumentoch:

»  NAHOD.sk CARP CUP 2020 - propozície 

»  Záväzná prihláška

»  Štartovacia listina - VŠETKY MIESTA VYPREDANÉ:

 1. Peter Ivana, Martin Bukovský - PelerbaizsUHRADENÉ

 2. Mário Daniel, Branislav Hupko, Martin Izakovič - ASPSA Slovakia 2 / A Baits - UHRADENÉ

 3. Ivan Zlatohlávek, Tomáš Kusý - T&S CARP TEAM NAHOD.sk - UHRADENÉ

 4. Lukáš Zbojek, Peter Majerník, Ján Pišely - Hanako carp team - UHRADENÉ 

 5. Adam Kováč a Roland Balog - Keen Carp - UHRADENÉ

 6. Jaroslav Lelič, Štefan Olbert, Peter Otinger - Dragonbaits.sk - UHRADENÉ

 7. Peter Sekera, Andrej Karel - MASter CARP TEAM - UHRADENÉ

 8. Miloš Fujdiak, Ján Borovička, Adam Papánek - BORO TEAM - UHRADENÉ

 9. Adrián Mészáros, Adam Chmelo, Erik Molnár - A&A Looser Team - UHRADENÉ

10. Miroslav Szalay, Peter Klokner: NO RESPECT KIMOT Team  - UHRADENÉ

11. Štefan Keller, Milan Jurkáček, Vojtech Varga - Pilot Carp Team - UHRADENÉ

12. Silvester Holubica, Zdenko Briška, Alexander Holubica - Mikbaits Slovensko - UHRADENÉ

13.  Tomáš Svrbický, Jarolím Kráľovič - BEGAM FISHING TEAM - UHRADENÉ

14. Marián Kompas, Jaroslav Ševčík - STICKY BAITS - UHRADENÉ

15. Karol Schmidt, Lukáš Bíro, Rastislav Tulala - BOB a BOBEK CARP - UHRADENÉ

16.  Timotej Varga, Klaudia Glavanicsová - MMS carp baits - UHRADENÉ

17. Štefan Gašparovič, Matej Krchník - CT LUIGI - UHRADENÉ

18. Martin Balazs, Martin Medved - Energofish UHRADENÉ

19.  František Kriška, Rastislav Mrva, Vladimír Mrva: CARPTEAM Kriška-Mrva  - UHRADENÉ

20. Matej Lipták, Lukáš Valent: M&L NAHOD.sk - UHRADENÉ

21. Marcej Jankovič, Patrik Šmátrala: CARP TEAM PEPO - UHRADENÉ