Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »
Haldorádó Fluo Energy - GREEN AFRICA Väčší náhľad

Haldorádó Fluo Energy - CHILI SQUID

HFE-CT

 HALDORADO

Na sklade

3,99 €

3,79 €   (-5%)

Krmivá Haldorádó Fluo Energy upútajú na seba pozornosť s precízne vyberanými zložkami, jedinečnou harmóniou chutí a vôní a bombastickým výzorom. Po namiešaní je ich farba ešte intenzívnejšia, ktorá vo vode pomaly, ale nepretržite vytvára farebný mrak, ktorý priláka zvedavé ryby. Keď sa ryby priblížia ku kŕmnemu miestu zacítia lahodnú chuť a arómu krmiva. Táto lahodná chuť núti ryby k intenzívnemu stravovaniu a je len otázkou času, kedy ryba natrafí na našu nástrahu. Táto rada bola vyvinutá špeciálne na cielený a selektívny lov kaprov na hocijaký spôsob lovu rýb! 

CHILI SQUID je ozajstnou delikatesou do studenej vody pri love kaprov. Červená farba vyvoláva silnú vábiacu atraktivitu.

Balenie: 800g

Žiadne recencie

Napísať recenziu

Haldorádó Fluo Energy - CHILI SQUID

Haldorádó Fluo Energy - CHILI SQUID

Krmivá Haldorádó Fluo Energy upútajú na seba pozornosť s precízne vyberanými zložkami, jedinečnou harmóniou chutí a vôní a bombastickým výzorom. 


Napísať recenziu