Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »

Kempingová lampa Delphin AURA

900013018

 DELPHIN

Na sklade

19,90 €

18,91 €   (-5%)


Multifunkčný lampáš Delphin AURA je neoceniteľným pomocníkom vo vašom rybárskom kempe.

Ponúka 3 režimy svietenia bieleho svetla, svietenie červeným svetlom (dlhšie podržanie tlačidla) a funkciu svetelného SOS (červeným svetlom).

Lampáš je možné položiť na pevný povrch, vďaka pogumovanej podstave je veľmi stabilý. Okrem toho má vo vrchnej a spodnej časti karabíny, a tak si ho môžete zavesiť v stane či bivaku. Má masívnu rukoväť, prenášanie je veľmi pohodlné a praktické. AURA má dokonca funkciu "powerbanky", a tak si pomocou nej môžete dobiť napr. mobilný telefón. Lampáš sa nabíja pomocou priloženého USB kábla. Ten je možné vložiť do vodeodolného priestoru v spodnej časti lampáša, nehrozí tak jeho strata. Rovnakým káblom potom môžete dobíjať zariadenia s koncovkou micro USB. Tlačidlo zapínania slúži aj ako indikačná dióda vďaka ktorej zistíte stav nabitia akumulátora. Delphin AURA je dokonalým pomocníkom a vašim sprievodcom v tme.

Technické parametre:

  • Rozmery: 185mmx95mm
  • Režimy: 3 režimy svietenia bielym svetlom (25%-10h, 50%-8h, 100%-5h), 1 režim červeného svetla, režim SOS (červené svetlo)
  • Napájanie: 2x Li-Ion zabudovaný akumulátor typ 18650, 3600mAh
  • Výkon: 8,5W
  • Svetelný výkon: 500lm
  • Nabíjanie: USB (pomocou priloženého kábla) s funkciou powerbanky

Žiadne recencie

Napísať recenziu

Kempingová lampa Delphin AURA

Kempingová lampa Delphin AURA

Napísať recenziu