Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »

VERNOSTNÝ PROGRAM NAHODclub: Okamžitá zľava 5 - 10%

Registrujte sa na našej stránke a ihneď získavate zľavu podľa vyšky vašej objednávky.

  • Registráciou získavate množstvo výhod, ktoré Vám prinesú výhodnejšie nákupy na celý sortiment (okrem už zľavnených a akciových produktov).
  • Pretože si vážime našich stálych a verných zákazníkov bude zĺava -5% nastavená u všetkých našich doterajších zákazníkov.
  • Registráciou budú Vaše údaje uložené a už ich nemusíte opätovne vkladať a ako registrovaný používateľ máte prístup k informáciám o Vašich objednávkach.

Tím NAHOD.sk vám praje príjemný nákup.

 

Systém uplatňovania zliav:

Nový zákazník – 5%

Zľava 5%  bude pridelená  automaticky všetkým zázazníkom pri objednávke nad 1€. Zľava nie je časovo obmedzená a je platná pre všetky objednávky (okrem platby s benefitnými poukážkami)

TOP zákazník – 8%

Zľava 8% bude automaticky pridelená zákazníkom, ak ich aktuálna objednávka alebo súčet  prevzatých a zaplatených objednávok  na  eshope www.nahod.sk  prekročí sumu 500€. Zázazníkom bude uplatená 8% zľava automaticky na všetky ďaľšie objednávky. Zľava nie je časovo obmedzená a je platná pre všetky objednávky (okrem platby s benefitnými poukážkami)

 VIP zákazník – 10%

Zľava 10% bude automaticky pridelená zákazníkom, ak ich aktuálna objednávka alebo súčet  prevzatých a zaplatených objednávok  na  eshope www.nahod.sk  prekročí sumu 1 000€. Zázazníkom bude uplatená 10% zľava automaticky na všetky ďaľšie objednávky. Zľava nie je časovo obmedzená a je platná pre všetky objednávky (okrem platby s benefitnými poukážkami).

Registrovať sa »