Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »

Bait-Tech krmítková zmes Halibut Marine Method Mix 2kg

BT-2500011

 BAIT-TECH

Na sklade

8,25 €

7,84 €   (-5%)

 


Krmivo Halibut Marine Method Mix od anglického špecialistu na výrobu návnad a nástrah pre ryby firmy Bait-tech, ktorá udáva nové smerovanie vo vývoji a výrobe krmív na lov kapra.

Halibut Marine Method Mix je vyrobený z najkvalitnejších Halibut peliet, výberových rybacích múčok a ďaľších atraktívnych prísad. Predtrávené rybie múčky, mleté halibutové pelety a atratívne rybacie oleje patria medzi najúčinnejšie zložky krmív na kaprovité ryby. 

Silné atraktory a jeho jemná štruktúra zabezpečuje veľmi rýchlu dobu rozpadu, vytvorenie chuťového a pachového mraku a okamžitú neporaziteľnú účinnosť.

Krmivo výborne láka ryby na lovné miesto, naštartuje kŕmenie a udrží ryby na lovnom mieste.
Halibut Marine Method Mix sa veľmi jednoducho mieša a je osvedčený a odskúšaný na lov všetkých veľkých rýb napr. kapor, sumec, mrena atď..

Toto krmivo je vhodné na celoročné použitie hlavne v prechytaných vodách a dokáže oklamať aj tie najopatrenejšie kapre. Ideálne je v kombinácii pri chytaní na Marine Halibut pelety. 

Veľmi obľúbené je pri použití ako samostatný PVA mix alebo ako súčasť mixov pre PVA sáčky a PVA punčochy. 
Vyrobené v Anglicku!
Obľúbený produkt najvyššej kvality!!

Balenie: 2kg

Žiadne recencie

Napísať recenziu

Bait-Tech krmítková zmes Halibut Marine Method Mix 2kg

Bait-Tech krmítková zmes Halibut Marine Method Mix 2kg

 

Napísať recenziu

17 Ďalšie produkty