Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
NOVINKY 2015

CATKONG Enormo

286019040

 CATKONG

Na sklade 1 Položka

24 mesiacov

139,90 €

132,91 €

Add to wishlist

Viac info

Catkong ENORMO 40 je unikátny, celokovový navijak určený na stredne ťažkú, ťažkú a morskú prívlač. Dokonale vypracovaný mechanizmus zaručuje brilantne ľahký chod celého navijaku a vďaka povrchovej úprave vnútorných častí s hravosťou odolá vplyvu slanej morskej vody.

Technické parametre:

Hmotnosť: 475g
Telo: Celokovové
Kľučka: Celokovová s EVA penou
Ložiská: 9+1
Podložky brzdy: karbónové so silou neuveriteľných 20.00kg!!!
Prevod: 5,5:1

Kapacita cievky mm/m:
0.28/420 0.30/370 0.32/320 0.35/270 0.40/210

Catkong je nová slovenská značka ktorá je však postavená na dlhoročných skúsenostiach s vývojom rybárskych produktov. Priamy vývoj a testovanie produktov od značky Catkong v spolupráci s Attilom Gálom trval viac než 2 roky, počas ktorých bolo zdolané obrovské množstvo tých najväčších sumcov.

Teraz nadišiel čas aby sme sa s vami podelili o plody našej práce. Prinášame vám špičkové produkty preverené tými najväčšími kráľmi vôd.

Na pohľad pomerne malé, no robustné telo v sebe skrýva až nečakane brutálne silu ktorá si bez problémov poradí aj s tými najväčšími rybami. Celokovová rúčka, ukončená EVA penou padne skvelo do ruky. Výborné je aj samotné technické riešenie upínania kľučky.

Oproti klasickým mechanizmom má ENORMO vnútorný závit, čo umožňuje dotiahnutie kľučky s absolútne nulovou vôľou a bočným pohybom! S takto pripraveným navijakom je radosť zdolávať, s pocitom že sa na svoje vybavenie môžete absolútne spoľahnúť!

Catkong ENORMO je dodávaný spolu s uzatvárateľným transportným púzdrom. Navijak bude začiatkom roku 2015 doplnený aj o sadu prútov značky Catkong.

Navijáky

nahod TV