Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »

FEEDER SET

AKFEE3000

Dodanie 3-10 dní

127,71 €

114,94 € -10%

Na produkt sa nevzťahuje
zľava po prihlásení

Výhodný set pre aktívnych feedristov.

Kombinácia obľúbeneého prúta Magma feeder a profi navijáku Mivardi Aeron Profi.


Mivardi Aeron

Staňte sa aj vy pretekárom v love ne feeder! Najvyššia rada vysokorýchlostného navijaka Mivardi s precíznou prednou mikrobrzdou a desiatimi ložiskami.

počet ložísk: 9+1

kapacita:: 0,18mm/210m

prevod:: 6,0:1

Aeron spĺňa presne to, čo vyžadujete od feeder navijaka: extra ľahké telo vyrobené z grafitovej zliatiny, extra široká nahadzovacie cievka, ktorá navinie dostatočne veľa vlasca na jedno otočenie a v neposlednej rade pevná kovová kľučka s príjemným madlom, ktoré vždy padne presne do ruky. Kompletne anodizovaná cievka v dvojfarebnom dizajne je čo najviac odľahčená a v balení nájdete i druhú originálnu kovovú cievku. Stačí si len zatočiť a iný navijak už nebudete chcieť...

Magma feeder

Štíhly a ľahký feedrový prút MAGMA LIGHT FEEDER je postavený na plno-uhlíkovom blanku. Hrúbka blanku jednotlivých dielov je nastavená tak, aby prút dosahoval „A“ akciu (pevná spodná a stredová časť).

Celková dĺžka : 360cm
Vrhacia záťaž : 90g
Hmotnosť prúta : 270g
Transportná dĺžka :127,5cm
Hrúbka blanku pri rukoväti : 13,2mm
Počet špičiek : 5

Prečítajte si recenziu:

http://www.mrk.cz/recenze/pruty/delphin_reg_magma_light_feeder/

Takáto akcia umožňuje presné nahadzovanie a bleskový zásek.

Súčasťou prúta je 5 špičiek – 2 x ULTRALIGHT, 1 x LIGHT, 1 x MEDIUM, 1 x HEAVY. Spodná časť rukoväte je vyrobená zo zmesi prírodného kaučuku a korku. Takáto zmes vytvára protišmykovú plochu rukoväte, ktorá umožňuje pohodlné uchopenie, čo výrazne uľahčuje presnosť nahadzovania.


Prút je kompletne osadený očkami SIC. Tŕňové spoje dielov sú súčasťou blanku prúta. Dodatočne sú vybrúsené až do základného materiálu bez akejkoľvek povrchovej úpravy! Trecie plochy sú tak bez lakovania a zabraňujú samovoľnému uvoľneniu diela počas nahadzovania, alebo zdolávania ryby.


Povrch uhlíkových vláken základného blanku je dodatočne obtočený SQUARE pančuchou, ktorá je chránená povrchovým lakovaním.
Celkový dojem z prúta dotvára nádherná vínová farba celého blanku prúta.

Žiadne recencie

Napísať recenziu

FEEDER SET

FEEDER SET

Výhodný set pre aktívnych feedristov.

Kombinácia obľúbeneého prúta Magma feeder a profi navijáku Mivardi Aeron Profi.

Napísať recenziu