Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
OKAMŽITÁ ZĽAVA 5-10% PRE REGISTROVANÝCH ZÍSKAŤ ZĽAVU »
FIN HUCHO 230m fluo biela Väčší náhľad

FIN HUCHO 230m fluo biela

500665037

 FIN

Dodanie 3-10 dní

7,95 €

7,55 €   (-5%)


Fin HUCHO je vlascom špeciálne vyvíjaným a určeným pre lov veľkých sladkovodných dravých rýb. Vďaka použitiu najmodernejšej technológie poťahovania fluorokarbónovou mikrovrstvou sa nám podarilo vyrobiť nenasiakavý vlasec, ktorý sa výborne hodí aj na zimný lov, kde väčšina vlascov a šnúr zlyhá.

HUCHO je technologickou výhodou lovca v súboji s kapitálnym úlovkom bez ohľadu na ročné obdobie v ktorom sa používa. Samotný vlasec je mäkký s výrazne potlačeným pamäťovým efektom. Vďaka týmto vlastnostiam je možné používať vyšší priemer vlasca s výbornou možnosťou manipulácie. Jeho ľadovo biely odtieň je pod vodnou hladinou pre ryby nebadateľný, no samotnému rybárovi poskytuje výbornú viditeľnosť aj za sychravého počasia.

Celoročná použiteľnosť a špičkové vlastnosti robia z vlasca HUCHO ten pravý vlasec na zdolávanie silných a bojovných sladkovodných dravcov (hlavátky, taimeny, šťuky a podobne).

Parametre: 0,37mm /11,9kg / 230m 

Žiadne recencie

Napísať recenziu

FIN HUCHO 230m fluo biela

FIN HUCHO 230m fluo biela

Napísať recenziu

11 Ďalšie produkty