Menu
+421 948 610 250
info@nahod.sk
+421 948 610 250
info@nahod.sk

Delphin topánky GATOR


Delphin topánky GATOR

Delphin topánky GATOR


Kód produktu:
Výrobca: DELPHIN
Dostupnosť: Skladom


Akciová cena 39,00
Na produkt sa nevzťahuje zľava po prihlásení.

45,95 €
39,00

Veľkosť

Množstvo

Popis produktu


Topánky Delphin GATOR sú určené na extrémne výpravy najmä v chladnejších obdobiach roka.

Zvýšený gumený lem podrážky siaha do až výšky členkov, to znamená, že chôdza v mlákach, roztopenom snehu a blate nie je pre GATOR problém. Táto gumená časť sa navyše veľmi dobre čistí. V zadnej časti gumenej časti topánky sa nachádza výstupok, vďaka ktorému si topánku bez problémov vyzujete. Zvršok topánky je tvorený kombináciou odolnej nylonovej látky a umelej kože. Tieto materiály dobre odolávajú nepriazni počasia a jednoducho sa v prípade potreby impregnujú.

Jazyk topánky je prišitý až do výšky 17cm, to znamená, že krátkodobo sa môžete pohybovať v takto hlbokých vlhkých oblastiach. Šnúrovanie je riešenie cez textilné očká, na vrchu šnúrovania sa nachádza jedno kovové oko. Vnútro topánky je tvorené príjemným mikrofleecovým materiálom. O tepelné pohodlie sa postará vrstva umelého mikrovlákna medzi vonkajšou a vnútrnou vrstvou. Čierno-zelenú kombináciu materiálov ocenia nielen rybári, ale aj poľovníci, turisti a všetci ostatní milovníci prírody.

Aj napriek mohutnosti topánok sú veľmi ľahké čo určite príde vhod pri dlhodobejšej chôdzi. Napríklad obe topánky veľkosti 43 vážia iba 1200g.